Poznaj okolicę

strzałka w dół

W promieniu kilkunastu kilometrów zlokalizowane są jeziora Komorze, Brody, Drawsko i Pile. Sama miejscowość Łubowo leży nad jeziorem Lubicko Wielkie, a okoliczne lasy należą do otuliny Drawskiego Parku Krajobrazowego. Tereny te są bardzo atrakcyjne dla kajakarzy, wędkarzy, grzybiarzy oraz amatorów wycieczek pieszych i rowerowych. Dodatkowo okoliczne miejscowości bogate są również w relikty fascynującej powojennej historii. Ciekawą miejscowością jest zwłaszcza Borne Sulinowo w której znajdował się najpierw poligon niemiecki, a potem radziecki, a co roku odbywa się Zlot Pojazdów Militarnych.

Wynajem kajaków i motorówki

Dla naszych gości mamy na wynajem 4 kajaki wraz kamizelkami ratunkowymi. Oferujemy także łódkę wiosłową idealną do łowienia ryb. Dodatkowo możemy wypożyczyć 4-konny silnik, którego używanie nie wymaga żadnych uprawnień. Jeziora nie obejmuje strefa ciszy, zatem poruszanie się łódką z silnikiem nie jest zabronione.

Zloty Pojazdów Militarnych w Bornym Sulinowie

Borne Sulinowo przez cały okres PRL było tajną radziecką bazą wojskową niewidoczną na mapie Polski. Oprócz corocznego Zlotu Pojazdów Militarnych można w nim zwiedzać opuszczone poradzieckie obiekty wojskowe, a także wybrać się do klimatycznej rosyjskiej restauracji urządzonej w stylu minionej epoki.

Szlaki piesze i rowerowe

Okolice Woodhouse obfitują w ciekawe szlaki piesze i rowerowe. Na szczególną uwagę zasługuje Szlak Wzniesień Moreny Czołowej, który ma niezwykle zróżnicowaną formę terenu. Nieco dalej znajduje się Szlak Szwajcarii Połczyńskiej biegnący wzdłuż pięknej linii brzegowej jezior.

Odkryj uroki Pojezierza Drawskiego

Woodhouse to idealne miejsce dla osób ceniących sobie ciszę, spokój i bliski kontakt z naturą. Dom znajduje się bezpośrednio w otulinie Drawskiego Parku Krajobrazowego. Szczególnie polecamy spływy kajakowe po pięknych jeziorach Lubicko Wielkie, Pile czy Komorze, a także rzeką Piławą.

Zobacz cennik i zarezerwuj dokładnie taki pobyt jaki sobie wymarzysz.

Woodhouse

Zarezerwuj Cennik

Foresthouse

Zarezerwuj Cennik